MIELE

АСПИРАТОРИ

АСПИРАТОРИ (24)

Miele вграден капи пропустливи и прочисти воздухот во вашата кујна, брзо и тивко, додека комплимент вашиот дизајн стил. Совршен за кујните каде кабинетот на просторот е премија, нашите капи лесно да се интегрираат во прилагодено cabinetry, зачувување на естетиката и вредни простор за складирање во однос на вашите cooktop. И со четири моќ поставувања прецизно контролиран од вашиот избор на допир копчиња или џојстик, тоа е лесно да се прилагоди струење хаубата додека готвење и ужива во друштво на пријателите и семејството.