Контакт

Контакт слика
Адреса:
Бул.16-тa Македонска Бригада 10/4, 1000, Скопје, Македонија
Е-пошта:
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Телефон:
+ 389 2 3 171 111
Факс:
+ 389 2 3 171 111
Испратете е-порака. Сите полиња со ѕвездичка (*) се задолжителни.
Останати информации:

Вашиот партнер за брзо сервисирање.

Кога ќе купите Miele апарат, ќе изберете долговечност и најдобар квалитет. Доколку ви треба мислење или пак било каква помош, Miele сервис службата може да обезбеди брз и сигурна интервенција. Нашите Miele техничари и избраната услуга се претставени низ целата земја и можат да бидат во вашиот дом за многу кратко време.